Şehirler arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Fatsa Nakliyat olarak Ordu ilinde faaliyet göstermekte ve müşterilerimizin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi ihtiyaçlarını yüksek kalitede hizmet ile karşılamalarını sağlamaktayız. Fatsa içinde olan taşınma ihtiyaçlarının dışında şehirler arası nakliyat konusunda da güvenilir bir nakliyat firması olarak % 100 memnun olacakları şekilde vermekteyiz. Uzun yola çıkacak ve araç içinde uzun zaman kalması gerekecek eşyalarınızın bu sırada zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama konusuna özel önem vermekle kalmamakta ayrıca araçlarımızın modellerini sürekli yenilemekte ve içlerini süngerle kaplayarak güvenlik önlemlerini arttırmaktayız.  Profesyonel olan ekibimiz ile taşınma sürecinizde hiçbir sıkıntı yaşamayacak onların güler yüzlü ve anlayışlı olmaları ile aklınıza takılan bütün sorulara rahatça cevap bulabileceksiniz.

Şehirler Arası Nakliyatta Tecrübe Önemli

Uzun yola çıkacak eşyalarınızın güvende olması ve hedef adrese en kısa sürede varması için şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde mutlaka Fatsa nakliyat olan firmamızı tercih etmelisiniz. Uzun yıllardır hiçbir sorun yaşatmadan ev ve ofis eşyalarını taşıdığımız binlerce müşterimiz gibi siz de firmamızdan memnun olacaksınız. Müşterilerimizin eşyalarının tam olarak güvende olmaları için aldığımız önlemler arasında sigortalı nakliyat bulunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyor ve ortaya çıkabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından tam olarak karşılanmasını sağlıyoruz. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe olmamızın verdiği tecrübe ile müşterilerimizin sıkıntı yaşamalarına izin vermiyor ve taşınmalarının en kısa sürede sonuçlanması için geniş bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Özel Teknikler İle Paketleme ve Ambalajlama Yapıyoruz

Ev ve ofis eşyalarının paketleme ve ambalajlama yapılması sırasında mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında her eşyanın farklı cinsi olduğu için buna uygun paketlenmesi mobilyaların önce demontajnın yapılması kırılacak eşyalar için ekstra önlemler alınması gerekmektedir. Tecrübeli bir ekip ile hizmet veriyor olmamızın avantajı ile müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden ve en kısa sürede taşınmasını sağlıyoruz. Fatsa nakliyat olarak şehirler arası taşımacılık yapmak için gerekli tüm belgelere sahibiz ve araçlarımız trafikte sorun yaşamamaktadır. Söz verilen zamanda hedef adrese eşyalar taşınmaktadır.