Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme ve Ambalajlama

Taşınmanız gerekiyor ve siz bunu kendi başınıza yapmak istiyorsanız eşyalarınızın bu sırada zarar görme ihtimalinin yüksek olduğunu ve profesyonel kişilerden yardım almadığınız takdirde eşyaların zarar görmesiyle taşınmanızın size daha yüksek maliyetler getirme ihtimalinin yüksek olduğunu bilmelisiniz. Tecrübeli bir firma olarak Fatsa nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde ise eşyalarınız kullandığımız özel paketleme ve ambalajlama yöntemleri ile zarar görmeden taşınacaktır. İşinde uzman ve geniş ekibimiz ile normal hayatınıza ara vermenize gerek olmadan çok kısa bir sürede taşınmanız gerçekleşecektir. Firma olarak eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işinin yapılması için kaliteli malzeme kullanıyor bu konuda hata yapılmaması için personelimizi düzenli eğitimlerden geçiriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Veriyoruz

Taşınma sırasında firma olarak maksimum düzeyde önlemleri almaktayız. Yine de eşyalarınızın araçlara yüklendikten sonra trafiğe çıkıyor olması ve bu sırada yoğun trafik ve bozuk yollar gibi nedenlerden dolayı zarar görmesi durumunda müşterilerimizin sıkıntı yaşamaması için artı bir önlem olarak sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin her birinin eşyalarının farklı ve değerli olduğunu bilerek görmeden ve ekspertiz raporu çıkartılmadan sigorta yapmıyoruz. Alanında uzman ekibimiz taşınma öncesinde evinizi ya da ofisinizi ziyaret etmekte ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Taşınma sırasında zaman kaybı yaşanmasının en büyük nedeni plansız taşınmadır ki buna asla izin vermiyor bir taşınma planı oluşturuyor ve sizlerle paylaşarak uygunluğunu teyit ettikten sonra harfiyen uyguluyoruz.

Asansörlü Nakliyat İle Teknolojik Çözümler

Taşınma sürecini uzatan noktalardan birisi eşyaların kol gücü ile bina merdivenlerinden indirilmesi ve yeni adrese çıkartılmasıdır. Fatsa nakliyat olarak sahip olduğumuz modern asansör sistemleri ile buna bir son veriyor ve yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarının hızla asansörlü nakliyat hizmetimiz ile taşınmasını sağlıyoruz. Ordu gibi çok yüksek binaların çok olduğu bir ilde faaliyet gösterdiğimizin bilinciyle özel asansör sistemlerine sahip olduğumuzun bilinmesini ve bunlarla da çok yüksek binalarda oturan kişilerin taşınmasının sorun olmadığını belirtmek gerekmektedir. Tecrübeli bir firma olarak müşterilerimizin % 100 memnun olmasını sağlıyor ve onlara her zaman anlayışlı ve güler yüzlü olarak hizmet veriyoruz.