Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe en dikkatli yapılması gereken işler arasında ofis taşımacılığı bulunmaktadır. Ofis eşyalarının çok değerli olması onların titizlikle ve zarar görmesine izin verilmeden taşınmasını gerektirmektedir. Ayrıca işlerinizin aksamaması için ofislerinizin taşınma süresinin uzaması işlerinizin aksamasına neden olacağı için bunun hızla yapılması gerekmektedir. Fatsa nakliyat olarak Ordu içinde ve şehirler arası taşınmanız gerektiğinde ofislerinizi hızlı ve eşyalarınız zarar görmeyecek bir şekilde taşımaktayız. Tecrübeli bir ekip taşınma öncesinde ofisinize gelmekte ve ofis eşyalarınızın miktarını görmekte ve kaç kişilik bir personel ile gelinmesi gerektiğini belirlemektedir. Firma olarak ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Taşınma öncesinde eşyalarınızın miktarının tespit edilmesi ile taşınma sonrasında ilave maliyetler çıkması önlenmektedir.

Özel Teknikler İle Paketleme ve Ambalajlama Yapılmaktadır

Ofis eşyalarının taşınması sırasında zarar görmemeleri için özel önlemler alınmalıdır. Bu önlemler arasında en önemlisi paketleme ve ambalajlama yapacak personelin bu konuda eğitimli olması ve işini en iyi şekilde yapmasıdır. Fatsa nakliyat olarak bu konuya önem veriyor ve asla işini en iyi şekilde yapmayacak kişileri ekibimizde bulundurmuyoruz. Personelimizi düzenli eğitimlerden geçiriyor ve sizlere güler yüzlü ve anlayışlı olarak hizmet vermelerini sağlıyoruz. Paketleme ve ambalajlama için kaliteli malzeme kullanıyor ve eşyalarınızın tam bir koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Ofis eşyalarınız toplanırken her masanın eşyası ayrı olarak paketlenmekte ve bu şekilde yeni ofiste yerleştirilmesi sırasında bir karışıklık olmaması sağlanmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Ofis eşyalarının değerli olması onlar için ekstra koruma şarttır. Fatsa nakliyat olarak dikkatle paketleme ve ambalajlama yapıyor yeni model, geniş araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak trafikte oluşacak sarsıntılara karşı önlem alıyoruz. Bunlarla yetinmiyor ve sigortalı nakliyat hizmeti vererek ekstra koruma sağlıyoruz. Nakliyat sırasında ortaya çıkabilecek en ufak bir hasar durumunda bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını ve bu hasardan dolayı mağdur olmamanızı sağlıyoruz. Fatsa nakliyat olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve müşterilerimiz için sorun yaşamayacakları, hızla sonuçlanacak ve eşyaları zarar görmeyeceği bir taşınma süreci yaşamalarını sağlıyoruz.