Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evlerini taşıması gereken insanlar için bu sıkıntı verici sürecin profesyonel kişiler tarafından yürütülmesi ile sorun yaşanmadan taşınmanın gerçekleşebilmesi için Fatsa nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Tecrübeli bir firmayız ve sektörde güvenin adı olarak anılmamızı işimizi dikkatle yapmamız ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durmamız ile sağlamaktayız. Evden eve nakliyat bir plan çevresinde yapıldığında sorunsuz ve hızla tamlanmaktadır. İşinde uzman olan ekibimiz eşyalarınızın taşınması için en uygun olan planı yapacak ve bunu da tam olarak uygulayacaktır. Firma olarak taşınma sürenizin kısalması ve en uygun olan zamanda taşınabilmenizi sağlamak için yılın her günü hizmet vermektedir. Avrupa da kullanılan paketleme ve ambalajlama tekniklerini kullanmakta eşyalarınızın özel teknikler ve kaliteli malzeme kullanarak koruma altına alınmasını sağlamaktayız.

Güvenli Taşımacılık İçin Sigortalı Nakliyat

Fatsa Nakliyat olarak Ordu Merkez ve tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetini şehir içi ve şehirler arası olmak üzere vermekteyiz. Geniş ve yeni model araçlardan oluşan araç filomuz ile müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamakta ve taşınma sırasında eşyalara elde olmayan nedenlerden dolayı bir zarar gelmesi halinde bunun tam olarak karşılanması için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınız gerçek değerinden sigortalanabilmektedir. Dikkatli bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesi araçlarımızın içlerinin süngerle kaplanması yanında bu önleminde almaktayız.

Asansörlü Nakliyat İle Hızlı Taşımacılık

Müşterilerimizin sıkıntı verici olan taşınma sürecinden en kısa sürede kurtulmalarını sağlamak adına geniş bir ekip ile hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın miktarını daha önce gören uzman arkadaşlarımız yeterli sayıda personel ile planlanan saatte evinize gelmekte ve bir yandan mobilyalarınızın demontajı ve ambalajlaması yapılırken diğer yandan da kırılacak eşyalarınızın paketlemesi yapılmakta içleri köpüklü kutulara konularak koruma düzeyi arttırılmaktadır. Evinizin yüksek katlarda olması halinde binanızın önüne getirilen asansör sistemi kurulmakta ve eşyalarınızın araçlara yüklenmesi işi asansörlü nakliyat hizmeti ile yapılmaktadır. %100 müşteri sağlamayı başaran müşterilerine her zaman güler yüzlü ve anlayışlı olarak hizmet veren Leyla nakliyat firmamız evlerinizi ve ofislerinizi titizlikle taşımaktadır.