Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin gelişmeye devam ediyor olması ile nakliyat sektöründe de gelişmeler yaşanmasını sağlamaktadır. Asansörlü nakliyat da teknolojinin getirdiği yenilikler arasındadır. Eskiden yüksek katlarda oturan kişiler için taşınmak bir sorun olsa da günümüzde Fatsa nakliyat olarak sahip olduğumuz modern asansör sistemleri ile sorun olmaktan çıkmıştır. Profesyonel ve dinamik bir ekibe sahip olan firmamız taşınmanızı bir plan içinde yapmakta ve asansör sistemlerini kullanarak hızla sonuçlanmasını sağlamaktadır. Firmamızın sahip olduğu son teknoloji asansör sistemleri ile çok yüksek binalarda oturan kişilerinde sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılan ve sadece bu konuda yetkili olan personel tarafından kullanılan asansörlerimiz ile eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adreste araçlardan boşaltılması hızla sonuçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızın Güvende Olması İçin Paketleme ve Ambalajlama Önemli

Sizin için kıymetli olan eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesini önlemek için paketleme ve ambalajlama konusuna önem veriyoruz. TSE standartlarında olan kaliteli malzeme ile her eşya kendi cinsine uygun teknik ile paketleme ve ambalajlama yapılarak koruma altına alınmaktadır. Taşınma sırasında sizi ayrıntılar ile meşgul etmemek için mobilyaların demontajını ve tekrar montajının yapılması işini bu konuda eğitimli olan personelimiz yapmaktadır. Kırılacak ve elektronik eşyalarınızın paketlemesi yapıldıktan sonra içleri köpüklü kutulara koyuyor ve bu şekilde ekstra koruma altına alıyoruz. İşinde uzman olan ekibimizin yaptığı bu paketleme ve ambalajlama sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınızın Güvenliği Sağlanmaktadır

Taşınma bir süreç olarak düşünüldüğünde bunun sorun yaşanmadan sonuçlanması için firma olarak bütün önlemleri alıyor olmamıza rağmen kimi zaman elde olmayan ve bizim dışımızda olan nedenlerden dolayı zarar görmeleri mümkün olabilmektedir. Bu durumda müşterilerimizin sıkıntıya düşmemeleri için ekstra önlem olarak sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Fatsa’da faaliyet gösteren firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini üstün kalitede vermektedir. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamızın tüm personeli sizlere güler yüzlü ve anlayışlı davranmaktadır.