Depolama

Uzun zamandır Avrupa ve Amerika da verilen bir hizmet olan depolama hizmetini ülkemize getiren Fatsa nakliyat firmamız ile artık eşyalarınız istediğiniz kadar süre güvenli olarak depolarımızda beklemektedir. Depolama hizmeti nedir ve kümler yararlanıyor diye bir soru sorulabilir. Buna verilecek cevap ofislerini mevsimlik olarak kullananlar, bazı ağır ve kıymetli eşyalarını bir süreliğine kullanmak istemeyenler, evlerini geçici olarak kapatan kişiler ve bunun gibi değişik şekilde bir süreliğine eşyalarının güvenli bir yerde kalmasını isteyen kişilerin yararlandığı bir hizmettir ve bu hizmette eşyalarınız depolarımızda istediğiniz sürece güvenli olarak beklemektedir. Bu eşyaları tekrar kullanmak için almak istediğinizde firmamızı en azından bir hafta öncesinde haberdar etmeniz ile eşyalarınız hazırlanacak ve ister gelip depolarımızdan kendiniz alabileceksiniz isterseniz de geniş ve yeni model içleri süngerli araçlarımız ile istediğiniz adrese getirilecektir.

Sigortalı Depolama Hizmeti

Günümüzde sigortanın ne kadar önemli olduğu anlaşılmış ve her alanda olduğu gibi nakliyat sektöründe verilen hizmetler sırasında da kullanılmaya başlanmıştır. Fatsa nakliyat olarak Fatsa merkezli olarak faaliyet göstermekte Ordu ilinin tüm içlerine ve çevre illere depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın depolarımızda yangın, sel deprem gibi doğal afetler nedeniyle zarar görmesi halinde bundan dolayı mağdur olmanızı sigortalı depolama hizmeti vererek sağlıyoruz. Depolarımızda bunlar dışında bir nedenden dolayı eşyalarınız zarar göremez çünkü rutubet oluşmaması için havalandırma sistemleri bulunmakta, düzenli aralıklarla temizlenmekte eşyaların toz olması önlenmekte, böcek ve haşeratın zarar vermemesi için de ilaçlama yapılmaktadır. Bu maksimum koruma önlemleri ile eşyalarınızı depolarımıza bıraktığınız gibi almanızı sağlamaktayız.

Eşyaların Korunması İçin Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Verilmekte

Eşyalarınızın nakliyesi yapılmadan ve depolarımıza yerleştirilmeden önce Fatsa nakliyat olarak kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak paketleme ve ambalajlama işini yapıyoruz. Bunun firmamız personeli tarafından yapılması sizlerin yararınızadır. Çünkü personelimiz bu konuda eğitim almıştır ve her eşyanın ne şekilde maksimum koruma olacak şekilde paketleme ve ambalajlama yapılması gerektiğini bilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve onların bütün sorularına güler yüzlü olarak cevap veriyoruz. Firma olarak şehir içi nakliyatın yanında yeni model araçlarımız ile şehirler arası nakliyat hizmetini de veriyoruz.