Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi Nakliyat

Fatsa nakliyat olarak nakliyat sektörünün en önde gelen firmasıyız ve sektöre getirdiğimiz yenilikler ile diğer nakliyat firmalarına örnek olmaya devam etmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimizin taşınmaları sırasında Avrupa’nın kullandığı teknikleri kullanarak hizmet veriyor ve % 100 müşteri memnuniyeti olmasını sağlıyoruz. Ev ve ofis eşyalarınızın tam olarak korunmasını sağlıyor ve onların hiçbir şekilde zarar görmemeleri ile sorun yaşamayacağınız bir taşınma süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Ordu ilinde faaliyet gösteren firmamız şehiriçi nakliyat konusunda yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Taşınma sürecinin sorun yaşanmaması için planlama yapıyor ve yaptığımız plana tam olarak uyuyor ve müşterilerimizi asla bekletmiyoruz.

Sigortalı Nakliyat İle Güvenli Taşımacılık

Nakliyat hizmeti alacak kişiler için tercih edecekleri firmanın güvenilir olması çok önemlidir. Fatsa nakliyat firmamız yıllardır bu sektörde yer alıyor olmamız ve müşterilerimize üstün kalitede hizmet veriyor olmamız ile en çok güvenilen firma olmayı başarmaktayız. Eşyalarınızın güvende olacağı şekilde taşınması için paketleme ve ambalajlamayı profesyonel bir personel, kaliteli malzemelerimiz ve özel tekniklerimiz ile yapıyoruz. Bütün bu önlemlerin yanında eşyaların taşınması sırasında istenmeyen bir durum oluşması ve eşyaların zarar görmesi halinde bunun tam olarak karşılanması için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyaların yerinde görülerek gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetimi Veriyoruz

Ev ya da ofisini taşıması gereken kişiler için bu sıkıntılı bir süreçtir ve bir an önce bitmesini isterler. Fatsa nakliyat olarak bu konuda müşterilerimizi anlıyor ve asansörlü nakliyat hizmeti vererek onların bu isteklerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlamasının kısa sürede bitmesi için işinde uzman ve yeterli sayıda personel göndermekle kalmıyor ayrıca yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının merdivenlerden inerken zarar görmemesi için sahip olduğumuz asansör sistemlerini kullanıyoruz. Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, Parça eşya taşımacılığı hizmetlerimizin yanında güvenli depolarımız ile müşterilerimizin bir süre için güvenli bir depoda beklemesini istedikleri eşyaları için depolama hizmetimizden yararlanabilmelerini sağlıyoruz. Güler yüzlü hizmet almak için Fatsa nakliyat firmamızı tercih etmelisiniz.