Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Taşımacılığı                  

Nakliyat sektörünün gelişiyor olması ile hizmet çeşitliliği artmakta ve parça eşya taşımacılığı ile yapılması gereken nakliyatın daha uygun fiyata gelmesi sağlanmaktadır. Fatsa nakliyat olarak bütün araçlarımız yeni model ve içleri geniş olması ile eşyası az olan iki kişinin aynı yöne doğru taşınmak istemeleri durumunda bu kişilere parça eşya taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti alan kişilerin eşyalarını da aynı dikkatle taşıyor ve taşınma süreçlerinde yüksek kalitede hizmetimiz ile yanlarında yer alıyoruz. Bu hizmetimizden yazlığına bir miktar eşya götürecek kişiler, öğrenci çocuğuna eşya gönderecek kişiler ve bunun gibi bir miktar ağır eşyayı farklı bir adrese taşıması gereken tüm insanlar faydalanmaktadırlar. Bu hizmetten yararlanan kişilerin aklına ya araç içinde eşyalar karışırsa gibi bir soru gelebilir elbette. Bunun olmaması için firmamız gibi tecrübeli nakliyat firmasından hizmet almanız gerekmektedir. Bu konuda deneyimli olan ekibimiz eşyalarınızı araçlara dikkatle yerleştirmekte ve her iki eşya ayrı istiflendiği için asla karışmamaktadır.

Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı

Ordu’da faaliyet gösteren Fatsa nakliyat firmamız şehir içinde bütün ilçelere hizmet götürmekte ayrıca şehirler arası nakliyatta ülkenin her noktasına yapılmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelmekte ücretsiz ekspertiz hizmetinde hem eşyaların değeri belirlenerek gerçek değerinden sigortalanmasını ve sigortalı nakliyat yapılmasını sağlamakta hem de nakliyat fiyatı belirlenmektedir. Bu şekilde taşınma sırasında ve sonrasında ilave maliyetler çıkartılmayarak müşterilerimizin sıkıntı yaşaması önlenmektedir.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Verilmektedir

Taşınma sırasında eşyaların koruma altına alınması çok önemlidir. Bununda bu konuda eğitimli personel tarafından yapılması gerekmektedir. Fatsa nakliyat olarak müşterilerimize paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz. Kaliteli malzemeler ve özel teknikler ile dikkatle her eşyanın cinsine uygun olarak taşınmaya hazır hale getirilmesini sağladıktan sonra asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile kol gücüne gerek duyulmadan içleri süngerle kaplı yeni model araçlarımıza yüklenmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak yılın her günü nakliyat hizmeti konusunda yanınızda yer alıyoruz.